Dexter – Final Sezonu Tanıtımları

2006 yılından beri hayatımızda olan ve milyonlarca kişinin hayranı olduğu Dexter, malasef bu sene tamamen bitiyor. Dexter’ı izlemeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse: Dexter, Miami cinayet masasında çalışan adli tıp uzmanı. Fakat diğerlerin oldukça farklı bir polis, kendi adalet sisteminde suçlu olduğunu kanıtladığı kişileri gizlice öldürüyor, onları yok etmeden önce de kanlarından bir numune alıp koleksiyon yapıyor. İçindeki vahşeti kötüleri öldürerek bastırıyor. Tüm bunlara rağmen, Dexter’ı bir çok kişi sempati ile izliyor çünkü normal hayatta çok sevimli bir karakter.
Ayrıca dizinin görsel kalitesi de çok iyi, her bölüm adeta bir sinema filmi gibi. Aynı şekilde dizinin açılış jeneriği ve tanıtımları da oldukça başarılı.
Heyecan ile 30 Haziran’da başlayacak final sezonunu beklerken dizinin tanıtımları yayınlanmaya başladı. 8. Sezonun bütün tanıtımlarını aşağıda görebilirsiniz.
Not: Bütün sezonları izlememiş kişilerin aşağıdaki tanıtımları izlememesini öneriyorum.
Not 2: Merak edenler için dizinin açılış jeneriğini sayfanın en altında izleyebilirler.

Boston’daki patlama ve kriz anında pazarlama iletişimi

Boston’daki patlamayı şuan sosyal medyayı takip eden çoğu kişi duymuştur. Kısaca bahsetmek gerekirse; 1 saat önce Boston’da yapılan maratonun bitiş çizgisinde bomba paltladı ve şuan için iki kişi hayatını kaybetti, onlarca yaralı var. Şuan Boston’da kaos ortamı var. Umarım daha fazla kişi zarar görmez. Dil, ırk, mezhep farketmeksizin teröre maruz kalanlara her zaman yardım etmemiz gerekiyor.

Markalar tarafından olayı incelemek gerekirse; bu kötü olaya en doğru ve en hızlı şekilde Google tepki verdi. Üzüntünüzü paylaşıyoruz, size yardım edeceğiz zırvalarını bırakıp, insanların hayatını kolaylaştıran bir aracı hemen devreye aldılar. Bildiğiniz üzere deprem, sel, patlama gibi felaketlerde en büyük problem kişilere ulaşmak. Bir çok kişi ailesinin durumunu merak ediyor. Binlerce kişi aynı anda telefon açmaya çalışıyor ve bir çok operatörün şebekesi bu yoğunluğu malasef kaldıramıyor. Sanırım Google, bu iç görüden yola çıkarak bir site yaptı. Sitenin iki amacı var; biri hakkında bilgi almak ve biri hakkında bilgi bırakmak. Markalar daima yarar sağlamalı ve Google bunu çok iyi yaptı. Son zamanlarda tüketici ile bağ kurmak için yapılan en güzel çalışmalardan biri. Siteyi incelemek için: http://google.org/personfinder/2013-boston-explosions.

Umarım olaylar daha fazla büyümez ve kimse zarar görmez. Yaralı olanlara acil şifa diliyorum.

Boston Explonotion