Virtual Reality Oyun Deneyimi

Sosyalleşme, arkadaşlık, sevgi ve buna benzer bir çok kavramı deneyimleme şeklimiz teknolojiyle beraber değişiyor. Birinden hoşlandığını veya ona karşı pozitif duygular beslediğini göstermek artık “Beğen” tuşu ile gerçekleşiyor. Mesela bir gözlük takarak dağdan atlama duygusunu yaşayabiliyorsunuz. Bu sizi ne kadar mutlu eder tartışılır ama güvenli bir şekilde bu duyguyu bire bir hissetmek neredeyse mümkün.

Askeri bir operasyona fiziksel anlamda hiç bir şekilde zarar görmeden ama o heyecanı ve adrenalini yaşayarak katılmayı sanırım herkes ister. Dijital ile gerçek yaşamı tamamen harmanlayan bu deneyimi Melbourne, Avustralya’da yaşamak artık mümkün. 400 metrokare genişliğindeki boş bir alanda arkadaşlarınız ile bu oyunu oynamanın bedeli kişi başı: 88 USD. Daha fazla bilgi için: https://www.zerolatencyvr.com

 

 

Sosyal Medya problemleriniz için yüksek alkollu bira!

tinder_aotwDijital mecralar iletişim biçimizi ve algımızı tamamen değiştirdi. Avantajlarıyla beraber yeni problemlerimiz de oldu, özellikle ilişkiler konusunda. Brezilyalı bir bira markası, sosyal mecralar yüzünden yaşanan problemleri unutmanın en kolay yolunu yüksek alkollu bira olduğunu söylüyor. Hem de bu mecraların adını belirterek 🙂 Diğer çalışmalar aşağıda.

insta_aotw

face_aotw

whats_aotw